ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Όλες και όλοι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας έκαναν όλες τις ενέργειες πολυήμερης σωστής προετοιμασίας και κατέβαλλαν κάθε δυνατή προσπάθεια λειτουργίας της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης κατά την πρώτη ημέρα εφαρμογής της.

Θέλω να ευχαριστήσω θερμά τους εκπαιδευτικούς του σχολείου για αυτό.

Ζητάω συγγνώμη από γονείς/κηδεμόνες και μαθητές/τριες για την ταλαιπωρία την οποία υπέστησαν σήμερα, Δευτέρα 9 Νοεμβρίου 2020, λόγω αδυναμίας του ηλεκτρονικού συστήματος υποστήριξης της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Με την ελπίδα να ξεπεραστεί κάθε δυσκολία και να λειτουργήσει ομαλά η εξ αποστάσεως εκπαίδευση, αλλά κυρίως, να επανέλθουμε το γρηγορότερο δυνατό στην κανονική  λειτουργία των σχολικών μονάδων, εύχομαι σε όλες και όλους καλή δύναμη και καλή συνέχεια.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ

Οι μαθητές -τριες αν δεν δηλώνουν κατά την είσοδο τους το πραγματικό όνομα τους και το επώνυμο, δεν θα γίνονται δεκτοί στην τάξη και θα παίρνουν απουσία.

Ο Διευθυντής του 1ου ΕΠΑ.Λ. Άργους

Νίκος Τσιπιανίτης